Geoblog.pl    wojtan    Podróże    Dookola Azji    krok do raju?
2007

krok do raju?

Tajlandia, Langu

Z Trangu lapiemy "w locie" autobus do Langu. W srodku - co od razu rzuca sie w oczy sporo muzulmanow - blisko Malezji. Po dwoch godzinach zjadamy na bazarze cieple danie na ryzu i na zakupy. Jako ze planujemy byc w miare samowystarczalni (namiot) na terenie Parku Narodowego na wyspie Tarutao, kupujemy 18l wody, 6 chlebow, 2 ananasy, 3 konserwy, zupki, mango itd.
Ladujemy sie na chwiejnych nogach do songethawu by po dluzszej chwili wysiasc kolo przystani i stwierdzic ze chyba dzis nigdzie nie wyjedziemy...
Uciekl nam ostatni prom. Plyniemy jutro (chyba).
Okazalo sie jeszcze ze oplata za wstep do parku - z osobnego menu znowu - centralna dyrektywa wzrosla z 200 do 400B! Psiefiuty!

Beata&Tomek&Ania
Beata&Tomek&Ania - 2007-04-02 00:30
Cześć z Rzeszowa.
Dopiero co dostalismy linka do Waszego bloga - wielkie łał!

Nie wiem jak wy, ale ja (Tomek) jestem na Nepalu.
Beata jest trochę jakby uziemiona i jeszcze nie czytała.

Trudno mi to komentować, poza tym, że odżyły w nas takie bajkowe i dziecięce marzenia o podróży dookoła świata...

Heh, POWODZENIA!

oreł & dźej coob
oreł & dźej coob - 2007-04-07 04:02
wesołego alleluje & mokrego dyngusa
jaka pogoda w malezji, jutro jedzie Kubica
jakie macie plany na dalsza podróż
tadżykistan... górny karabach.. what else

F from the hemp
F from the hemp - 2007-04-07 22:26
Generalnie jest spokojnie i luzno, nie znasz kontekstu, przyjacielu. Wojtek sie nie obrazi. A tak nawiasem mowiac to smacznego jajeczka A i W, moze dostaniecie jakies od ludozercow na Borneo jak im zostalo po kolacji.

Karol
Karol - 2007-04-07 23:24
Wesołych Świąt, ALLELUJA!

PS To co robicie jest niespotykane, a cyfry kolejnych kilometrów na pewno bardziej interesujące niż cyferki na kontach w bankach. Ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń
i wniosków :)

ŻYCZENIA WIELKANOCNE
ŻYCZENIA WIELKANOCNE - 2007-04-08 10:09
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych, z dala wprawdzie od kraju, ale wypełnionych tą samą nadzieją- budzącej się do życia wiosny, wiary w sens życia, pogody w sercu na każdy dzień i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
życzy rodzinka w składzie : mamusia z tatusiem, Agatka&Carol

PS Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!!! A gdzie tam, jak zwykle ołowiane niebo :P
Właśnie szykujemy się do świątecznego śniadanka, stół już się biedny ugina od tego świątecznego nadmiaru, sumienie rozgrzeszone, pora ruszać mu z odsieczą? :D:D

wojtan
wojtan - 2007-04-08 11:37
Wesolego Alleluja i Wszystkiego Najlepszego zyczymy Rodzinom i kazdemu w ten wielkanocny czas.
Zjedzcie za nas po jajku i duzo chrzanu:) Pozdrawiamy Was.

wojtan
ania szewczyk wojciech świątek